Sport

Prishtinës s’i mungon përkrahja as në Luksemburg

Prishtinës s’i mungon përkrahja as në Luksemburg
11 korrik 2018 • 17 : 49

FC Prishtina do ta zhvillojë sot ndeshjen e rrethit të parë kualifikues të Europa Leagues ndaj ekipit SC Fola Esch, shkruan Zeri.info.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Luksemburg dhe do të fillojë në orën 18:00.

Prishtinasve nuk iu mungon përkrahja as në Luksemburg pasi, siç shihet në këtë fotografi, në stadium gjenden edhe disa tifozë shqiptarë, ndërsa shihet edhe pankarta e “Plisave”. /Zëri/

© zëri.info