Sport

Prishtina apo Vëllaznimi: Kjo është kupa që do ta marrë fituesi (FOTO)

Prishtina apo Vëllaznimi: Kjo është kupa që do ta marrë fituesi (FOTO)
27 maj 2018 • 15 : 57 Fotot: Driton Bublaku

Prishtina dhe Vëllaznimi do të luajnë sot në finale të Kupës së Kosovës në futboll, shkruan zeri.info.

Përmes këtyre fotografive mund ta shihni trofeun e çmueshëm, i cili në fund të ndeshjes do t’i takojë ekipit fitues.

Kjo ndeshje zhvillohet në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë dhe fillon në orën 16:00. /Zëri/

Image

© zëri.info