Sport

Përgjaket derbi më i madh i Serbisë (FOTO/VIDEO)

Përgjaket derbi më i madh i Serbisë (FOTO/VIDEO)
13 dhjetor 2017 • 21 : 32

Derbi i madh serb ndërmjet Partizanit te Beogradit dhe Crvena Zvezdës ka përfunduar baras,1:1. 

Mirëpo tifozët si zakonisht e kanë përgjakur edhe këtë derbi me dhunën që e kanë përdorur, raporton Zëri.info 

Image
Image

© zëri.info