Sport

TRAGJIKE: Talenti i futbollit kosovar humb jetën në një aksident komunikacioni

TRAGJIKE: Talenti i futbollit kosovar humb jetën në një aksident komunikacioni
12 nëntor 2017 • 15 : 14

Aksidenti në komunikacion ka qenë fatal për jetën e futbollistit të ri, Adriatik Krasniqi.

11-vjeçari nuk iu ka mbijetuar plagëve dhe ka ndërruar jetë, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Image

Lajmi është konfirmuar nga familja e të ndjerit, që ka bërë të ditur se varrimi do të bëhet sot.

Funerali do të niset nga shtëpia e të ndjerit në ora 14:00.

Image

Krasniqi ishte pjesë e shkollës së futbollit Koci në Gllogjan.

Ai kishte një dashuri të madhe për topin e futbollit, por fatkeqësisht ëndrra iu ndal në gjysmë.

Gazeta bashkndjenë me familjen e të ndjerit në këtë moment të vështirë.

Image

© zëri.info