Ky ėshtė kundėrshtari i FC Prishtinės nė Europa League (FOTO)

Ky ėshtė kundėrshtari i FC Prishtinės nė Europa League (FOTO)

SHPËRNDARJE

19 Qershor 2017 • 13:14 •

FC Prishtina e ka mësuar emrin e kundërshtarit në fazën e parë preliminare të Europa Leagues, shkruan zeri.info.

Bardhekaltrit do të luajnë me ekipin suedez, Norrkoping, ndeshjen e parë si mysafirë dhe të dytën si vendës. /Zëri/

Image