Sport

Ky është kundërshtari i FC Prishtinës në Europa League (FOTO)

Ky është kundërshtari i FC Prishtinës në Europa League (FOTO)
19 qershor 2017 • 13 : 14

FC Prishtina e ka mësuar emrin e kundërshtarit në fazën e parë preliminare të Europa Leagues, shkruan zeri.info.

Bardhekaltrit do të luajnë me ekipin suedez, Norrkoping, ndeshjen e parë si mysafirë dhe të dytën si vendës. /Zëri/

Image

© zëri.info