Showbiz

Zbulohet surpriza e parë e Getoarit për ditëlindjen e Marinës (Foto)

Zbulohet surpriza e parë e Getoarit për ditëlindjen e Marinës (Foto)
17 maj 2017 • 17 : 39

Një ndër modetaroret më të pëlqyera në ekranet shqiptare është Marina Vjollca.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj Marina ka fituar zemrën e publikut.

Bukuroshja e Top Channel feston sot ditëlindjen e saj të 27-të.

Të shumta kanë qenë urimet që ka marrë nga familjarët por edhe nga fansat.

Partneri i saj Getoari i ka bërë urimin më të bukur, ku ndër të tjera i ka shkruar se do të plaken së bashku. Po dhuratat?

Geti mesa duket e paska nisur me një tortë me gërmën M ku anash saj janë vendosur edhe disa krahë ëngjëlli.

Pra Marina është ëngjëlli në jetën e reperit të njohur.

Image

© zëri.info