Kuriozitete

Fotografi prekëse: Ankthi i nënës

Fotografi prekëse: Ankthi i nënës
11 maj 2017 • 13 : 24

Pamje prekëse të një nëne majmune të fotografuar, që shihet duke ja plasur vajit pasi mban trupin e zbehtë të foshnjës së saj.

Fotografia u realizua nga 31-vjeçari Avinash Lodhi, në Jabalphur të Indisë, raporton the Daily Mail.

Mirëpo, menjëherë pas kapjes se fotografisë, momente të lumtura për nënën pasi foshnja zgjohet dhe bën rimëkëmbje të plotë.

 

© zëri.info