Digjet njė stallė e bagėtive nė Malishevė, lėndohen dy persona

Digjet njė stallė e bagėtive nė Malishevė, lėndohen dy persona

SHPËRNDARJE

13 Gusht 2017 • 13:57 •

Të shtunën në fshatin Gurbardhë të Malishevës, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit pronari dhe një qytetar tjetër kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

 Njësit policore janë duke hetuar rastin./Express