Kronika

Aksident në magjistralën Ferizaj-Prishtinë, tre të lënduar (FOTO)

Aksident në magjistralën Ferizaj-Prishtinë, tre të lënduar (FOTO)
17 korrik 2017 • 21 : 05

Në orët e mbrëmjes  në magjistralën Ferizaj-Prishtinë, në fshatin Lugagji ka  ndodhur një aksident ku për pasojë tre persona janeë lënduar, njëri prej tyre  rëndë.

Në këtë aksident janë përfshirë një makinë, një traktor dhe një kombajë.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Të lënduarit janeë bartur per në emergjencë ku po trajtohen nga mjekët.

Për këtë në këtë pjesë të rrugës ka pasur edhe kolona të gjata të automjeteve deri sa është hapur rruga për qarkullim. /FerizajPress/

Image

Image

Image

 

 

© zëri.info