Kronika

Aksidentohen dy vetura afër ‘Katedrales’ në Prishtinë (FOTO)

Aksidentohen dy vetura afër ‘Katedrales’ në Prishtinë (FOTO)
17 mars 2017 • 22 : 29

Një aksident i rëndë ka ndodhur te udhëkryqi kryesor në Prishtinë, afër Katedrales.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, një BMW me targa të huaja dhe një Audi me targa vendore, raporton lajmi.net.

Sipas informacioneve të para, një person është i lënduar, kurse në vendin e ngjarjes tashmë kanë dalë dy vetura të Emergjencës.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, meqë një pjesë e udhëkryqit është bllokuar.

Image

Image

 

© zëri.info