Kap me dorë gjarprin më të rrezikshëm në botë!

Kap me dorë gjarprin më të rrezikshëm në botë!

Video maj 11, 2018 - 18:25
Detajet

Një video po qarkullon tash e sa kohë në rrjetet sociale, ku shihet një femër teksa ngacmon gjarprin dhe e kap me dorë atë, shkruan "Zëri.Info".

Ky gjarpër thuhet se është nga më të rrezikshmit në botë.

Shikojeni videon më poshtë