Mbyllet pjesa e parë pa gola mes Anglisë dhe Sllovenisë

Mbyllet pjesa e parë pa gola mes Anglisë dhe Sllovenisë

Sport June 25, 2024 - 21:48

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Angli - Slloveni, në kuadër të kampionatit evropian “Euro 2024”.

Skuadrat kanë shkuar në pushim me rezultat ashtu siç ia nisën 0-0.

Vlen të theksohet se Anglia në këtë fraksion ishte më dominuese dhe me kërkuese me Foden që kishte një rast të mirë shënimi nga goditjq dënimi. /Zëri