E moshuara gjermane irritohet nga zhurma e tupanit, i bërtet të riut dhe ia godet tupanin me paterica

E moshuara gjermane irritohet nga zhurma e tupanit, i bërtet të riut dhe ia godet tupanin me paterica

Sport June 20, 2024 - 14:12

“Euro 2024”, që këtë vit po mbahet në Gjermani, ka sjellë mjaft zhurmë në qytetet e këtij shteti me tifozët e zjarrtë që po bëjnë tifo për kombëtaret e tyre në të gjitha format.

E zhurma e krijuar për futbollin po u pengon disa vendasve atje.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku një e moshuar acarohet nga zhurma e tupanit. Sipas pamjeve, tifozët duket të jenë të kombëtares së Turqisë.

@indikatori_ #deutschland #euro2024 #serbia #turkeyë ë original sound - Indikatori