Formacionet zyrtare: Portugali - Çeki

Formacionet zyrtare: Portugali - Çeki

Sport June 18, 2024 - 20:17

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali - Çeki, në kuadër kampionatit evropian “Euro 2024”.

Ndeshka do të zhvillohet në stadiumin “Red Bull Arena” dhe fillon në orën 21:00.

Skuadrat i përkasin grupit F, së bashku me Turqinë dhe Gjeorgjinë.

Tashmë gjithçka është gati dhe janë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zëri

 

Image