Njëherë FFK-ja tha se Phoenixi bie nga liga, tash e ndryshon njoftimin

Njëherë FFK-ja tha se Phoenixi bie nga liga, tash e ndryshon njoftimin

Sport May 19, 2024 - 23:27

Federata e Futbollit e Kosovës pas përfundimit të sezonit në Ligën e Parë njoftoi se Phoenixi do të bie në Ligën e Dytë, pasi përfundoi në vendin e fundit në grupin A, ndërsa nga grupi B janë përjashtuar tashmë Vllaznia e Pozheranit dhe Ulpiana.

Image

Megjithatë, pak orë më vonë njoftimi i FFK-së u ndryshua.

Në njoftimin e ndryshuar thuhet se do të vendoset me vendim të posaçëm dhe do të dihet javën e ardhshme. /Express/

Image