Al-Nassri dhe Al-Hilali tërhiqen nga gara për Casemiron

Al-Nassri dhe Al-Hilali tërhiqen nga gara për Casemiron

Sport May 15, 2024 - 13:11
Lajmet e fundit nga sporti

Casemiro mbetet objektivi kryesor për Ligën Pro Saudite, raporton gazetari Rudy Galleti.

Megjithatë, dy klube të interesuara për të çuditërisht vendosën të tërhiqen nga negociatat të cilat janë Al-Nassri dhe Al-Hilali, ku sipas raportit të gazetarit në fjalë nuk janë më në garë.

Deri më sot, Al-Ahli dhe Al-Qadisiya janë ende në lojtarin.

Casemiro aktualisht ka kontratë të vlefshme me Man Utd deri më 30 qershor të vitit 2026. /Zëri