Sonte finalja e Kupës së Italisë, Atalanta – Juventus

Sonte finalja e Kupës së Italisë, Atalanta – Juventus

Sport May 15, 2024 - 10:30
Lajmet e fundit nga sporti

Sonte (e mërkurë) do të zhvillohet finalja e Kupës së Italisë mes Atalantës dhe Juventusit.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Olimpico” dhe fillon në orën 21:00.

Për të kaluar në finale, Atalanta mposhti Fiorentinën, kurse Juventusi Lazion. /Zëri