Mbyllen pjesët e para: Real Madridi në epërsi ndaj Man Cityt,  Bayern Munich-Arsenal pa gola

Mbyllen pjesët e para: Real Madridi në epërsi ndaj Man Cityt, Bayern Munich-Arsenal pa gola

Sport April 17, 2024 - 21:50

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet kthyese të fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Real Madridi është në epërsi ndaj Man Cityt me rezultat minimal 1-0.

Ishte Rodrygo i cili në minutën e 12-të realizoi për ta kaluar ekipin e tij në epërsi.

 Ndërsa, Bayern Munichu dhe Arsenali është pa gola. /Zëri