Formacionet zyrtare: Man City-Real Madrid dhe Bayern Munich-Arsenal

Formacionet zyrtare: Man City-Real Madrid dhe Bayern Munich-Arsenal

Sport April 17, 2024 - 19:52

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjeve kthyese të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale.

Manchester City e pret Real Madridin në stadiumin “Etihad”.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat baras 3-3.

Ndeshja tjetër luhet mes Bayern Munichut dhe Arsenalit në “Allianz Arena”.

Me rezultat baras 2-2 kishte përfunduar në stadiumin “Emirates”.

Priten të zhvillohen ndeshjet interesante, teksa tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zëri

Man City:

Image

Real Madrid:

Image

Bayern Munich:

Image

Arsenal: pas pak