Mbyllen pjesët e para pa gola në dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Mbyllen pjesët e para pa gola në dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Sport April 03, 2024 - 15:49
Lajmet e fundit nga Sporti

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Në të dyja takimet, Suhareka - Ballkani dhe Prishtina – Drita, pjesët e para janë mbyllur me rezultat 0-0. /Zëri