Formacionet zyrtare: Suhareka - Ballkani dhe Prishtina - Drita

Formacionet zyrtare: Suhareka - Ballkani dhe Prishtina - Drita

Sport April 03, 2024 - 14:20
Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të dy ndeshjeve gjysmëfinale në kuadër të Kupës së Kosovës.

Suhareka dhe Ballkani do të përballen mes vete në Stadiumin e Qytetit në Suharekë.

Në anën tjetër, Prishtina e pret Dritën në stadiumin “Sami Kelmendi” në Lipjan.

Faza gjysmëfinale ka nga dy ndeshje në formë ardhje-vajtje.

Të dyja ndeshjet fillojnë në orën 15:00, kurse tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zëri

Suhareka: pas pak

Ballkani:

Image

Dhe

Prishtina:

Image

Drita: pas pak