Formacionet zyrtare: West Ham - Tottenham

Formacionet zyrtare: West Ham - Tottenham

Sport April 02, 2024 - 20:20
Lajmet e fundit nga sporti

Tottenham Hotspuri është mysafir i West Ham Unitedit në ndeshjen e xhiros së 30-të në Premierligë.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “London” dhe fillon në orën 21:15.

Skuadra vendase pozicionohet në vendin e shtatë me 44 pikë, kurse ajo mysafire në pozitën e pestë me 56 sosh.

Tashmë gjithçka është gati dhe trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zëri

West Ham:

Image

Tottenham:

Image