Kupa e Italisë: Juventus - Lazio, formacionet zyrtare

Kupa e Italisë: Juventus - Lazio, formacionet zyrtare

Sport April 02, 2024 - 19:57

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së parë gjysmëfinale Juventus - Lazio.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Allianz” dhe do të filloi në orën 21:00.

Ndeshja kthyese do të zhvillohet më 23 prill në orën 21:00.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare. /Zëri

Juventus:

Image

Lazio:

Image