FA Cup vazhdon sonte me katër ndeshje në program

FA Cup vazhdon sonte me katër ndeshje në program

Sport February 28, 2024 - 09:02
Lajmet e fundit nga Sporti

FA Cup vazhdon sonte (e mërkurë) me katër ndeshje në program, në kuadër të rundit të pestë.

Ndeshja do të zhvillohet mes Chelseat dhe Leeds Unitedit, në “Stamford Bridge”, në orën 20:30.

Manchester Unitedi është mysafir i Nottinghma Forestit, kurse Brightoni Wolvesit, në orën 20:45.

Ndeshja e fundit zhvillohet mes Liverpoolit dhe Southamptonit , në stadiumin “Anfield”, në orën 21:00.

Kujtojmë se, Manchester City mbrëmë arriti të kaloi në çerekfinale duke e mposhtur Lutonin me rezultat 6-2. /Zëri