S’ka fitues pas 90 minutave, finalja e Kupës Carabao mes Chelseat dhe Liverpoolit shkon në vazhdime

S’ka fitues pas 90 minutave, finalja e Kupës Carabao mes Chelseat dhe Liverpoolit shkon në vazhdime

Sport February 25, 2024 - 18:10

Kanë përfunduar 90 minutat e ndeshjes finale të Carabao Cup mes Chelseat dhe Liverpoolit.

Ndeshja në kohën e rregullt u mbyll me rezultat të barabartë 0:0.

Tani mbetet të shihet nëse fituesi do të përcaktohet në shtesat dy herë nga 15 minuta.

Nëse jo, atëherë si alternativë e fundit do të jenë penalltitë.