Aston Villa - Man Utd, formacionet zyrtare

Aston Villa - Man Utd, formacionet zyrtare

Sport February 11, 2024 - 16:29

Aston Villa është nikoqir i Manchester Unitedit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 24-të në Premierligë.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Villa Park” dhe fillon në orën 17:30.

Aston Villa pozicionohet në vendin e pestë me 46 pikë kurse Man Utd në një pozitë më poshtë me 38 sosh.

Të dy trajnerët e skuadrave kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zëri

Aston Villa:

Image

Man Utd:

Image