Formacionet zyrtare: Shqipëri - Ishujt Faroe

Formacionet zyrtare: Shqipëri - Ishujt Faroe

Sport November 20, 2023 - 19:37

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri - Ishujt Faroe, në kuadër të Euro 2024.

Ndeshja fillon në orën 20:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

Shqipëria tashmë e ka siguruar kualifikimin në Euro 2024, dhe kjo ndeshje do të jetë vetëm për statistika.

Tashmë gjithçka është gati dhe janë publikuar formacionet zyrtare. /Zëri

Image