Formacionet zyrtare të derbit: Arsenal - Tottenham

Formacionet zyrtare të derbit: Arsenal - Tottenham

Sport September 24, 2023 - 14:03

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal - Tottenham, në kuadër të xhiros së gjashtë në Premierligë.

Ndeshja fillon në orën 15:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Emirates”.

Arsenali është në vendin e katër me 13 pikë, kurse Tottenhami në vendin e dytë me po aq pikë (13).

Tashmë gjithçka është gati dhe të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare të derbit. /Zeri.info

Arsenal:

Image

Tottenham:

Image