FA Cup: Man City – Burnley, formacionet bazë

FA Cup: Man City – Burnley, formacionet bazë

Sport March 18, 2023 - 18:04
Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Man City – Burnley, në kuadër të Kupës FA.

Ndeshja fillon në orën 18:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Etihad”.

City shihet favorit, së paku në “letër”, në anën tjetër edhe Burnley do të mundohet të shkaktojë befasi me qëllim që të vazhdojë tutje në Kupën FA.

Të dy trajnerët tashmë kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zeri.info

Man City:

Burnley: pas pak