Derbi Prishtina – Dukagjini i besohet gjyqtarit Visar Kastrati

Derbi Prishtina – Dukagjini i besohet gjyqtarit Visar Kastrati

Sport February 03, 2023 - 17:45
Lajmet e fundit nga Sporti

Këtë vikend rikthehet futbolli kosovar ku zhvillohen ndeshjen 1/8 e finales së Kupës së Kosovës.

Katër ndeshje të kësaj faze do të zhvillohen të shtunën, kurse katër tjera të dielën.

Ndeshja kryesore luhet mes Prishtinës e Dukagjinit përballje kjo që zhvillohet në Lipjan derisa I është besuar gjyqtarit Visar Kastrati.

Orari, vendi dhe gjytarët e ndeshjeve të 1/8 e finales:
 

Image