Kryendeshja e javës: Napoli – Roma, formacionet zyrtare

Kryendeshja e javës: Napoli – Roma, formacionet zyrtare

Sport January 29, 2023 - 20:03
Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të kryendeshjes së javës së 20-të mes Napolit dhe Romës në Seria A.

Ndeshja fillon në orën 20:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Diego Armando Maradona”.

Napoli kryeson në tabelë me 50 pikë, kurse Roma radhitet e gjashta me 37 sosh.

Tashmë të dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet bazë. /Zeri.info

Napoli:

Roma: