Juventus – Monza, formacionet zyrtare

Juventus – Monza, formacionet zyrtare

Sport January 29, 2023 - 14:41
Lajmet e Fundit nga Sporti

Juventusi është nikoqir i Monzas në ndeshjen e xhiros së 20-të në Seria A.

Ndeshja fillon në orën 15:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Allianz”.

Juve ndodhet në vendin e 11-të me 23 pikë, kurse Monza renditet e 13-ta me një pike më pak.

Formacionet zyrtare.

Juve:

Monza:Di Gregorio; Izzo, Pablo Mari, Caldirola; Ciurria, Machin, Rovella, Carlos Augusto; Pessina, Caprari; Mota Carvalho. /Zeri.info