Interi fiton në udhëtim te Cremonese

Interi fiton në udhëtim te Cremonese

Sport January 28, 2023 - 20:01
Lajmet e fundit nga Sporti

Interi ka fituar me përmbysje 1:2 në transfertë ndaj vendit të fudit Cremonese.

Ndeshja nuk ishte aq e lehtë sa u mendua teksa vendasit befasuan që në minutën e 11′ me Okereke i cili realizoi një supergol.

Por Martinez ishte heroi i Interit duke realizuar dopietë në minutat 21′ dhe 65′.

Interi ka fituar me përmbysje 1:2 në transfertë ndaj vendit të fudit Cremonese.

Ndeshja nuk ishte aq e lehtë sa u mendua teksa vendasit befasuan që në minutën e 11′ me Okereke i cili realizoi një supergol.

Por Martinez ishte heroi i Interit duke realizuar dopietë në minutat 21′ dhe 65′.