Shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës, nesër

Shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës, nesër

Sport November 30, 2022 - 12:42
Lajmet e fundit nga Sporti

Komisioni i Garave njofton klubet dhe opinionin se nesër (e enjte), në orën 12:00, në selinë e FFK-së do të bëhet tërheqja e shortit për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës në futboll.

Pjesëmarrjen në këtë rreth të garave e kanë siguruar Llapi, Ballkani, Liria, Prishtina, Gjilani, Dukagjini, Prizreni, Feronikeli ’74, Vushtrria, Vjosa, Flamurtari, Behari, A&N, Fushë Kosova, Malisheva, Trepça ’89.