Zyrtare: KB Bashkimi ndërprenë bashkëpunimin me Fitzpatrickun

Zyrtare: KB Bashkimi ndërprenë bashkëpunimin me Fitzpatrickun

Sport November 29, 2022 - 18:26
Lajmet e Fundit nga Sporti

Klubi i Basketbollit, Bashkimi ka njoftuar se kanë ndërprerë bashkëpunimin me basketbollistin Brian Fitzpatrick.

Ishte vet klubi që përmes një njoftimi në faqen zyrtare konfirmuan lajmin.

Ndërprerja e bashkëpunimin erdhi me marrëveshje të dyanshme.

“Me marrëveshje të dyanshme KB Bashkimi dhe, Brian Fitzpatrick kanë ndarë rrugët. Falënderojmë për kontributin e dhënë dhe i dëshirojmë shëndet dhe suksese të reja në karrierë, dhe në jetë”, thuhet në njoftimin e klubit. /Zeri.info