Ndeshja Ponte Prizreni - Rahoveci zhvillohet pa shikues

Ndeshja Ponte Prizreni - Rahoveci zhvillohet pa shikues

Sport November 26, 2022 - 12:16
Lajmet e fundit nga Sporti

 

Sonte zhvillohet vetëm një duel në Prince Caffe Superligë. 

Ponte Prizreni dhe Rahoveci do të ndeshen në një sfidë shumë të rëndësishme për të dy skuadrat.

Megjithatë, kjo ndeshje do të zhvillohet pa shikues, për shkak të incidentit të fundit në sfidën mes Ponte Prizrenit dhe Trepçës, e zhvilluar të enjten në Prizren. 

Ndeshja fillon nga ora 19:00. /Zeri.info