Mbappe kërkon kohë për të vendosur për të ardhmen e tij

Mbappe kërkon kohë për të vendosur për të ardhmen e tij

Sport May 17, 2022 - 23:49
Lajmet e fundit nga Sporti

Kylian Mbappe u ka kërkuar kohë drejtuesve të Paris Saint Germain për të vendosur në lidhje me të ardhmën e tij.

Kështu ka bërë të ditur, gazetari i njohur dhe eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano.

Lojtari po lidhet vazhdimisht për një kalim te Real Madridi në fund të sezonit, mirëpo ende nuk ka asgjë zyrtare.