Menaxheri nga Shqipëria tregon arsyen pse Munishi refuzoi një klub nga kampionati shqiptar

Menaxheri nga Shqipëria tregon arsyen pse Munishi refuzoi një klub nga kampionati shqiptar

Sport November 28, 2021 - 23:55

Andi Matrexhiu, menaxheri i njohur i futbollir nga Shqipëria, I ftuar në emisionin “Ekipi A”, në ATV, ka deklaruar se si Munishi refuzoi të drejtonte një skuadër në Superioren e Shqipërisë.

“Ismet Munishi dikur e kishte refuzuar një skuadër në Shqipëri, të cilën unë ia kasha propozuar dhe isha interesuar per ta sjell, kushtet financiare ishin problem”, ka deklaruar Matrexhiu.

Përndryshe, Munishi tani eshte duke e drejtuar skuadren e Gjilanit dhe është duke luftuar për titull Kampion ne Superligë.