Mbyllet pjesa e parë: Napoli në epërsi ndaj Lazios

Mbyllet pjesa e parë: Napoli në epërsi ndaj Lazios

Sport November 28, 2021 - 21:47

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Napoli-Lazios, në kuadër të xhiros së 14-të në Seria A, shkruan Zeri.info.

Napoli është duke udhëhequr me rezultat 3-0 ndaj Lazios pas pushimit 45 minuta.

Golat u shënuan nga Zielinski në min e shtatë dhe dy nga Mertens (min 10-të dhe 29-të).

Kështu, skuadra e Spalletit shkon në pushim me një avantazh të lartë. /Zeri.info