Infektuar: 102742
Shëruar: 89141
Vdekur: 2105
Liga e Parë: Këto janë ndeshjet që zhvillohen sot në Grupin A dhe B

Liga e Parë: Këto janë ndeshjet që zhvillohen sot në Grupin A dhe B

Sport March 07, 2021 - 09:13
Lajmet e fundit nga sporti

Gjatë ditës së sotme (e diel) do të zhvillohen edhe tri ndeshje në Ligën e Parë të futbollit, shkruan Zeri.info.

Në program për t’u zhvilluar sot janë tri ndeshje, një në Grupin A dhe dy tjera në Grupin B.

E diel:

Grupi A: Onixi – Vëllaznimi.

Grupi B: Kika – Flamurtari dhe Ulpiana – Ferizaji.

Të gjitha ndeshjet nisin në ora 13:00. /Zeri.info