Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Befasohet Juventusi, Hellas Verona barazon rezultatin, ndeshja po shkon drejt fundit

Befasohet Juventusi, Hellas Verona barazon rezultatin, ndeshja po shkon drejt fundit

Sport February 27, 2021 - 22:29
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Hellas Veronës ka shënuar golin e parë dhe të barazimit në ndeshjen ndaj Juventusit në Serie A, shkruan Zeri.info.

Në “Marc’ Antonio Bentegodi”, Hellas Verona dhe Juventusi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në kampionatin italian.

Vendasit tani kanë barazuar rezultatin në 1-1, falë golit të shënuar nga Antonin Barak në minutën e 77-të.

 

 

/Zeri.info