Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Zhbllokohet me super-gol rezultati në vazhdime në takimin Cornella – Barcelona

Zhbllokohet me super-gol rezultati në vazhdime në takimin Cornella – Barcelona

Sport January 21, 2021 - 22:57
Detaje

Ndeshja e 1/16 së finales në “Copa del Rey” ndërmjet Cornellas dhe Barcelonës është zhbllokuar në minutën e tretë të vazhdimeve, shkruan “Zeri.info”.

“Katalunasit” kanë arritur të kalojnë në avantazh me anë të Ousmane Dembele në minutën e 92-të.

VIDEO

Barcelona gjithashtu ka humbur dy penallti gjatë 90 minutave të rregullta. Fillimisht ishte Pjaniq në minutën e 39-të.

E më vonë ishte Dembele që lëshoi mundësi të artë në dhjetë minutat e fundit.

/Zeri.info