Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Zyrtare: Kjo është kryesia e re e KF Vëllaznimit

Zyrtare: Kjo është kryesia e re e KF Vëllaznimit

Sport January 20, 2021 - 19:08
Detaje

Pas mbledhjes së mbajtur ditën e sotme (e mërkurë), klubi i Vëllaznimit ka vendosur për kryesinë, shtabin teknik, trajnerët e juniorëve si dhe organizimin e Akademisë së Klubit, shkruan “Zeri.info”.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e “kuqezinjve” nga Gjakova përmes një njoftimi.

Kjo është kryesia e re e KF Vëllaznimit:

KRYESIA

Astrit Lloqani - Sekretar

Besnik Gojani - Menaxher

Kreshnik Komoni - Drejtor Sportiv

Bujar Guta - Përfaqësues i Bordit

Edi Luzha – Administrator

SHTABI TEKNIK – SENIORET

Haxhi Kurhasku - Kryetrajner

Luan Tabaku - Ndihmës trajner

Dahim Xhepa - Trajner i portierëve

SHTABI TEKNIK – JUNIORËT

Valon Kasapi - Kryetrajner

Taulant Morina - Ndihmës Trajner

Elvin Xërxa – Përfaqësues

AKADEMIA

BLERIM MULA - Koordinator

ARSIM GOJANI - Trajner

ARBER ZHUBI - Trajner

ENES MULA - Trajner

Vëllaznimi është momentalisht duke bërë gara në Grupin A të Ligës së Parë të Kosovës dhe ndodhet në vendin e tetë me 14 pikë. /Zeri.info