Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Ylli i UFC-së dhe burri i saj pozojnë nudo gjatë izolimit për shkak të koronavirusit

Ylli i UFC-së dhe burri i saj pozojnë nudo gjatë izolimit për shkak të koronavirusit

Sport April 06, 2020 - 15:34
Lajmet e fundit nga sporti

Ylli i UFC-së, Paige Vanzant, ka pozuar nudo së bashku me burrin e saj, derisa çifti është izoluar për shkak të koronavirusit, transmeton "Zëri.info.

Luftëtarja e Arteve të Përziera Marciale postoi një foto në rrjetin social “Instagram”, derisa mbante burrin e saj, Austin Vanderford, ku ishin të dy nudo.

26-vjeçarja ka vetëm edhe një meç të mbetur në kontratën e saj me UFC-në.

Ndërkohë, në “Instagram” ajo ka 2.4 milionë ndjekës. /Zëri

Image
Image
Image
Image