Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Kjo është shtëpia luksoze e Neymarit, aty po e kalon kohën gjatë koronavirusit

Kjo është shtëpia luksoze e Neymarit, aty po e kalon kohën gjatë koronavirusit

Sport March 31, 2020 - 20:49
Lajmet e fundit nga sporti

Ylli brazilian, Neymar ashtu si shumë të tjerë është në izolim për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi, transmeton zeri.info

Sulmuesi i Paris Saint-Germainit është duke e kaluar këtë kohë në shtëpinë e tij luksoze në Brazil.

Shtëpia me vlerë 7 milionë funtesh ndodhet rreth 97 kilometra larg Rio De Zhanjeros.

Shtëpia e tij ka palestër, fushë tenisi e volejbolli, sauna, dhomë të masazhit dhe xhakuzi./Zëri

Image
Image
Image
Image
Image
Image