Gjyqtar apo tifoz, ku është logo e FFK-së?

Gjyqtar apo tifoz, ku është logo e FFK-së?

Sport February 22, 2020 - 14:14
Lajmet e fundit nga sporti

Ndeshja Drenica – Prishtina e cila po luhet në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj është duke prodhuar një lojë shumë interesante, shkruan Zëri.info.

Prishtina është duke udhëhequr me rezultat 2:0 pas pjesës së parë, por një episod paksa i çuditshëm po ndodh me gjyqtarin e katërt Gramos Shala i cili fare nuk po dallon nga tifozët.

Image

Ai nga të ftohtit ka preferuar ta veshë një "jakne" e cila nuk ka logo të FFK-së dhe kjo ka bërë që ai mos të dallohet që është duke e luajtur rolin e zyrtarit të ndeshjes, përkatësisht gjyqtarit të katërt. /Zëri.info

Image
Image