Borussia Dortmund – PSG, gjermanët kalojnë sërish në epërsi me një gol të bukur

Borussia Dortmund – PSG, gjermanët kalojnë sërish në epërsi me një gol të bukur

Sport February 18, 2020 - 22:35

Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Dortmundi ka kaluar sërish në epërsi 2:1.

Erling Haaland ka shënuar sërish, kësaj radhe në minutën e 77-të./Zëri