Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Wanda Nara feston ditëlindjen, kjo është dhurata luksoze nga Icardi

Wanda Nara feston ditëlindjen, kjo është dhurata luksoze nga Icardi

Sport December 12, 2019 - 17:39
Detajet

Wanda Nara ka publikuar disa pamje nga festa e saj për ditëlindjen e 33-të, transmeton zeri.info

Gruaja dhe agjentja e Mauro Icardit ka ndarë fotografitë me 5.8 milionë dnjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Ndërkohë, Icardi i ka bërë asaj një dhuratë mjaft luksoze për ditëlindje.

Sulmuesi argjentinas i ka dhuruar asaj një banjo të personalizuar./Zëri

Image

Image