Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Lorinda Kolgeci ‘injoron’ dy ish-koleget e 'O sa mirë'

Lorinda Kolgeci ‘injoron’ dy ish-koleget e 'O sa mirë'

Sport October 19, 2019 - 08:14
Lajmet e fundit nga showbizi

Lorinda Kolgeci befasoi me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes Arta Nitajt dhe Arta Elezajt.

Kolgeci ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

Aktorja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, mes tyre edhe disa emra nga aktrimi.

Lorinda u pyet të zgjedh edhe mes Arta Nitajt dhe Arta Elezajt, me këtë rast dha një përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:30 mund ta kuptoni përgjigjen e saj.