Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Debat i nxehtë në televizion: Afrim Tovërlani i drejtohet në këtë mënyrë Bylbyl Sokolit

Debat i nxehtë në televizion: Afrim Tovërlani i drejtohet në këtë mënyrë Bylbyl Sokolit

Sport October 16, 2019 - 12:53
Detajet

Të martën është realizuar një debat interesant në lidhje me sukseset e Përfaqësueses së Kosovës në futboll, shkruan Zëri.info.

Në debatin e realizuar nga Klan Kosova ishin të ftuar trajnerët e mirënjohur Bylbyl Sokoli e Afrim Tovërlani.

Derisa po debatonin se a duhet të ketë Shqipëria dhe Kosova një ose dy Kombëtare, Tovërlani në një moment iu drejtuar Sokolit, i cili po e mbronte tezën për një Kombëtare: “A mos ke qenë ti në UÇK”.

Ndryshe, Sokoli tha se kjo nuk është e rëndësishme se çka ka bërë ai në luftë, por ideja që ta kemi një ekip të fortë Kombëtar. /Zëri.info